ELVAC.EU

Výsledky hledání

Počet na stránku 102050100all
Obrázek
Název
Popis
Kód
Výrobce
NR500-SNC

NR500-SNC

Industrial Cellular VPN Router, Standard Series, 2 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC

180402713050
NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES
NR500-SNC - WiFi

NR500-SNC - WiFi

Industrial Cellular VPN Router, Standard Series, 2 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC, Wifi

180402713070
NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES
NR500-PNC

NR500-PNC

Industrial Cellular VPN Router, Pro Series, 4 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC

180402713150
NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES
NR500-PNC - WiFi

NR500-PNC - WiFi

Industrial Cellular VPN Router, Pro Series, 4 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC, Wifi

180402713170
NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES
MSM-508 CR

MSM-508 CR

8-Port Layer 2 Managed Switch (RoHS)

180408153110
ICP DAS
MSM-508FC-T CR

MSM-508FC-T CR

6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi Mode, SC Type (RoHS)

180408153120
ICP DAS
MSM-508FCS-T CR

MSM-508FCS-T CR

 6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Single Mode, SC Type (RoHS)

180408153130
ICP DAS
MSM-508FCS-40T CR

MSM-508FCS-40T CR

6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, (40 km)Single Mode, SC Type (RoHS)

180408153135
ICP DAS
MSM-508FT-T CR

MSM-508FT-T CR

 6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi Mode, ST Type (RoHS)

180408153140
ICP DAS
FSM-510G-4F

FSM-510G-4F

6-Port 10/100/1000 Base-T + 4 SFP (100/1G) Port L2 Plus Managed Switch

180408153510
ICP DAS
NR500-SNC NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES

NR500-SNC

Industrial Cellular VPN Router, Standard Series, 2 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC

Výrobce: NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES
Kód: 180402713050
NR500-SNC - WiFi NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES

NR500-SNC - WiFi

Industrial Cellular VPN Router, Standard Series, 2 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC, Wifi

Výrobce: NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES
Kód: 180402713070
NR500-PNC NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES

NR500-PNC

Industrial Cellular VPN Router, Pro Series, 4 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC

Výrobce: NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES
Kód: 180402713150
NR500-PNC - WiFi NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES

NR500-PNC - WiFi

Industrial Cellular VPN Router, Pro Series, 4 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC, Wifi

Výrobce: NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES
Kód: 180402713170
MSM-508 CR ICP DAS

MSM-508 CR

8-Port Layer 2 Managed Switch (RoHS)

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180408153110
MSM-508FC-T CR ICP DAS

MSM-508FC-T CR

6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi Mode, SC Type (RoHS)

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180408153120
MSM-508FCS-T CR ICP DAS

MSM-508FCS-T CR

 6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Single Mode, SC Type (RoHS)

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180408153130
MSM-508FCS-40T CR ICP DAS

MSM-508FCS-40T CR

6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, (40 km)Single Mode, SC Type (RoHS)

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180408153135
MSM-508FT-T CR ICP DAS

MSM-508FT-T CR

 6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi Mode, ST Type (RoHS)

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180408153140
FSM-510G-4F ICP DAS

FSM-510G-4F

6-Port 10/100/1000 Base-T + 4 SFP (100/1G) Port L2 Plus Managed Switch

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180408153510

NR500-SNC

NR500-SNC

Industrial Cellular VPN Router, Standard Series, 2 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC

Výrobce: NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES Kód: 180402713050

NR500-SNC - WiFi

NR500-SNC - WiFi

Industrial Cellular VPN Router, Standard Series, 2 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC, Wifi

Výrobce: NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES Kód: 180402713070

NR500-PNC

NR500-PNC

Industrial Cellular VPN Router, Pro Series, 4 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC

Výrobce: NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES Kód: 180402713150

NR500-PNC - WiFi

NR500-PNC - WiFi

Industrial Cellular VPN Router, Pro Series, 4 * Eth Ports, 1 * RS232, 1 * RS485, 2 * DI, 2 * DO, 9 - 48 VDC, Wifi

Výrobce: NAVIGATEWORX TECHNOLOGIES Kód: 180402713170

MSM-508 CR

MSM-508 CR

8-Port Layer 2 Managed Switch (RoHS)

Výrobce: ICP DAS Kód: 180408153110

MSM-508FC-T CR

MSM-508FC-T CR

6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi Mode, SC Type (RoHS)

Výrobce: ICP DAS Kód: 180408153120

MSM-508FCS-T CR

MSM-508FCS-T CR

 6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Single Mode, SC Type (RoHS)

Výrobce: ICP DAS Kód: 180408153130

MSM-508FCS-40T CR

MSM-508FCS-40T CR

6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, (40 km)Single Mode, SC Type (RoHS)

Výrobce: ICP DAS Kód: 180408153135

MSM-508FT-T CR

MSM-508FT-T CR

 6-Port Layer 2 Managed Switch with 2-Fiber Port, Multi Mode, ST Type (RoHS)

Výrobce: ICP DAS Kód: 180408153140

FSM-510G-4F

FSM-510G-4F

6-Port 10/100/1000 Base-T + 4 SFP (100/1G) Port L2 Plus Managed Switch

Výrobce: ICP DAS Kód: 180408153510
Zpracovávám požadavek...