ELVAC.EU
Průmyslová komunikace Průmyslový Ethernet Příslušenství k průmyslovým ethernetovým přepínačům

Příslušenství k průmyslovým ethernetovým přepínačům

Výsledky hledání

Obrázek
Název
Popis
Kód
Výrobce
DK-75-R10

DK-75-R10

VESA 75 to DIN-Rail mounting kit

180424112811
IEI
MINI GBIC 1000LX (LC/10km) Transceiver

MINI GBIC 1000LX (LC/10km) Transceiver

1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 10km) Transceiver, 3.3V

180424193030
LANTECH
MINI GBIC 1000LX (LC/50km) Transceiver

MINI GBIC 1000LX (LC/50km) Transceiver

1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 50km) Transceiver, 3.3V

180424193040
LANTECH
MINI GBIC 1000LX (LC/80km) Transceiver

MINI GBIC 1000LX (LC/80km) Transceiver

1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 80km) Transceiver, 3.3V

180424193050
LANTECH
SFP-1G13M-SX2

SFP-1G13M-SX2

Multi-mode 1310 nm, 2 km SFP module

180424153060
ICP DAS
SFP-1G13S-LX

SFP-1G13S-LX

Single-mode 1310 nm, 10 km SFP module

180424153070
ICP DAS
SFP-1G13S-LX20

SFP-1G13S-LX20

Single-mode 1310 nm, 20 km SFP module

180424153080
ICP DAS
SFP-1G15S-XD

SFP-1G15S-XD

Single-mode 1550 nm, 60 km SFP module

180424153090
ICP DAS
SFP-1G85M-SX

SFP-1G85M-SX

Multi-mode 850 nm, 0.5 km SFP module

180424153050
ICP DAS
tNS-200IN CR

tNS-200IN CR

PoE Injector for 1 PoE port (uses unused pairs), 48 V input (RoHS)

180424153560
ICP DAS
tNS-200IN-24V CR

tNS-200IN-24V CR

PoE Injector for 1 PoE port (uses unused pairs), 24 V input (RoHS)

180424153570
ICP DAS
DK-75-R10 IEI

DK-75-R10

VESA 75 to DIN-Rail mounting kit

Výrobce: IEI
Kód: 180424112811
MINI GBIC 1000LX (LC/10km) Transceiver LANTECH

MINI GBIC 1000LX (LC/10km) Transceiver

1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 10km) Transceiver, 3.3V

Výrobce: LANTECH
Kód: 180424193030
MINI GBIC 1000LX (LC/50km) Transceiver LANTECH

MINI GBIC 1000LX (LC/50km) Transceiver

1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 50km) Transceiver, 3.3V

Výrobce: LANTECH
Kód: 180424193040
MINI GBIC 1000LX (LC/80km) Transceiver LANTECH

MINI GBIC 1000LX (LC/80km) Transceiver

1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 80km) Transceiver, 3.3V

Výrobce: LANTECH
Kód: 180424193050
SFP-1G13M-SX2 ICP DAS

SFP-1G13M-SX2

Multi-mode 1310 nm, 2 km SFP module

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180424153060
SFP-1G13S-LX ICP DAS

SFP-1G13S-LX

Single-mode 1310 nm, 10 km SFP module

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180424153070
SFP-1G13S-LX20 ICP DAS

SFP-1G13S-LX20

Single-mode 1310 nm, 20 km SFP module

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180424153080
SFP-1G15S-XD ICP DAS

SFP-1G15S-XD

Single-mode 1550 nm, 60 km SFP module

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180424153090
SFP-1G85M-SX ICP DAS

SFP-1G85M-SX

Multi-mode 850 nm, 0.5 km SFP module

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180424153050
tNS-200IN CR ICP DAS

tNS-200IN CR

PoE Injector for 1 PoE port (uses unused pairs), 48 V input (RoHS)

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180424153560
tNS-200IN-24V CR ICP DAS

tNS-200IN-24V CR

PoE Injector for 1 PoE port (uses unused pairs), 24 V input (RoHS)

Výrobce: ICP DAS
Kód: 180424153570

DK-75-R10

DK-75-R10

VESA 75 to DIN-Rail mounting kit

Výrobce: IEI Kód: 180424112811

MINI GBIC 1000LX (LC/10km) Transceiver

MINI GBIC 1000LX (LC/10km) Transceiver

1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 10km) Transceiver, 3.3V

Výrobce: LANTECH Kód: 180424193030

MINI GBIC 1000LX (LC/50km) Transceiver

MINI GBIC 1000LX (LC/50km) Transceiver

1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 50km) Transceiver, 3.3V

Výrobce: LANTECH Kód: 180424193040

MINI GBIC 1000LX (LC/80km) Transceiver

MINI GBIC 1000LX (LC/80km) Transceiver

1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 80km) Transceiver, 3.3V

Výrobce: LANTECH Kód: 180424193050

SFP-1G13M-SX2

SFP-1G13M-SX2

Multi-mode 1310 nm, 2 km SFP module

Výrobce: ICP DAS Kód: 180424153060

SFP-1G13S-LX

SFP-1G13S-LX

Single-mode 1310 nm, 10 km SFP module

Výrobce: ICP DAS Kód: 180424153070

SFP-1G13S-LX20

SFP-1G13S-LX20

Single-mode 1310 nm, 20 km SFP module

Výrobce: ICP DAS Kód: 180424153080

SFP-1G15S-XD

SFP-1G15S-XD

Single-mode 1550 nm, 60 km SFP module

Výrobce: ICP DAS Kód: 180424153090

SFP-1G85M-SX

SFP-1G85M-SX

Multi-mode 850 nm, 0.5 km SFP module

Výrobce: ICP DAS Kód: 180424153050

tNS-200IN CR

tNS-200IN CR

PoE Injector for 1 PoE port (uses unused pairs), 48 V input (RoHS)

Výrobce: ICP DAS Kód: 180424153560

tNS-200IN-24V CR

tNS-200IN-24V CR

PoE Injector for 1 PoE port (uses unused pairs), 24 V input (RoHS)

Výrobce: ICP DAS Kód: 180424153570
Zpracovávám požadavek...